wtorek, 16 kwietnia 2024 r.

imieniny:Bernarda, Biruty, Erwina

Spotkanie w ramach sieci doradców edukacyjno-zawodowych

W dniu 11 stycznia 2019 r. odbyło się w Starostwie Powiatowym w Wejherowie spotkanie sieci szkolnych doradców edukacyjno-zawodowych ze Starostą Wejherowskim Panią Gabrielą Lisius.

Podczas spotkania doradcy sprawozdali z bieżącej pracy i omówili możliwości  i warunki poszerzenia i zacieśnienia współpracy doradców z lokalnymi pracodawcami zrzeszonymi w formalnych i nieformalnych związkach pracodawców.