sobota, 15 grudnia 2018 r.

imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Spotkanie Dyrektorów - Koordynatorów oraz szkolnych doradców edukacyjno-zawodowych

W dniu 30 stycznia 2017 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wejherowie odbyło się spotkanie Dyrektorów – Koordynatorów oraz  szkolnych doradców edukacyjno-zawodowych zatrudnionych w ramach Projektu 3.3.1.

Podczas spotkania Pani Gabriela Lisius – Starosta Wejherowski oraz Pan Wojciech Rybakowski – Etatowy Członek Zarządu uroczyście wręczyli na ręce Dyrektorów – Koordynatorów oraz szkolnych doradców edukacyjno-zawodowych pomoce dydaktyczne z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego zakupionego w ramach Projektu. Szkolni doradcy edukacyjno-zawodowi i powiatowy koordynator doradztwa ustnie sformułowali sprawozdanie z realizacji zadań w I semestrze roku szkolnego 2016/2017.