piątek, 29 marca 2024 r.

imieniny:Marka, Wiktoryny, Zenona

Rozpoczęcie prac budowlanych w ZSP nr 4 w Wejherowie

W czerwcu 2017 r. rozpoczęły się prace budowlane związane z rozbudową Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie o kompleks sześciu pracowni zawodowych. W pierwszym etapie budowy zakończono prace związane z budową ław fundamentowych i fundamentów, izolacją fundamentów, położeniem sieci kanalizacyjnej i deszczowej, zasypywaniem ław, zbrojeniem konstrukcji słupów nośnych. Obecnie wykonawca przygotowuje się do budowy ścian. Jednocześnie wykonawca przystąpi do przełożenia kilkudziesięciometrowego odcinka ciepłociągu znajdującego się na terenie szkoły,  zasilającego dużą część miasta Wejherowa w ciepło.