środa, 25 listopada 2020 r.

imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Komunikat dotyczący Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wejherowie

KOMUNIKAT DOTYCZACY OBSŁUGI KLIENTÓW WYDZIAŁU KOMUNIKACJI STAROSTWA POWIATOWEGO W WEJHEROWIE

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego  w Wejherowie obsługuje  klientów w godzinach
8:00 – 15:00,  po wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Rezerwacji terminu wizyty dotyczącego: rejestracji pojazdu, wydania dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych, zmian dokonanych w pojeździe, praw jazdy, zezwoleń na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, legitymacji instruktora nauki jazdy itp. od dnia 12.06.2020 r. można dokonać internetowo pod adresem: https://bezkolejki.eu/spwejherowo/reservation

W sprawach informacyjnych (z wyłączeniem rezerwacji terminu wizyty)
w zakresie:

- rejestracji pojazdów, dowodów i tablic rejestracyjnych można dzwonić pod numery telefonów: 58 572-95-26, 572-95-61 , 58 572-95-63;

- praw jazdy, zezwoleń na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, legitymacji instruktora nauki jazdy można dzwonić pod numery telefonów: 58 572-95-25, 58 572-95-28.

Do Starostwa Powiatowego w Wejherowie są wpuszczani wyłącznie umówieni  klienci mający zakryte usta i nos przy pomocy odzieży lub jej części, maski albo maseczki.

Klienci będą wpuszczani do budynku Starostwa wejściem głównym od strony ul. 3 Maja 4.

Proszę o punktualne przybycie. Spóźnienie wiązać się będzie z automatycznym anulowaniem wizyty.

Jednocześnie informuje się o możliwości zostawienia kompletnego wniosku wraz z numerem telefonu i adresem e-mail przy wejściu do Starostwa Powiatowego od ul. 3 Maja 4.

Wnioski te będą rozpatrywane sukcesywnie.