niedziela, 28 listopada 2021 r.

imieniny: Jakuba, Stefana, Romy

Komunikat dotyczący Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wejherowie

KOMUNIKAT DOTYCZACY OBSŁUGI KLIENTÓW WYDZIAŁU KOMUNIKACJI STAROSTWA POWIATOWEGO W WEJHEROWIE

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego  w Wejherowie obsługuje klientów:

• w poniedziałki w godzinach 8:00-17:30
  •  od wtorku do piątku w godzinach 8:00-15:00
    po wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Rezerwacji terminu wizyty dotyczącego: rejestracji pojazdu, wydania dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych, zmian dokonanych w pojeździe, praw jazdy, zezwoleń na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, legitymacji instruktora nauki jazdy itp. można dokonać internetowo pod adresem: https://bezkolejki.eu/spwejherowo/reservation
lub telefonicznie:

- 58 572-95-26 w sprawach z zakresu rejestracji pojazdów, dowodów i tablic rejestracyjnych,

• 58 572-95-25 w sprawach z zakresu praw jazdy, zezwoleń na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, legitymacji instruktora nauki jazdy.

W sprawach informacyjnych można kontaktować się telefonicznie z Wydziałem Komunikacji (z wyłączeniem rezerwacji terminu wizyty) w zakresie:

• rejestracji pojazdów, dowodów i tablic rejestracyjnych: 58 572-95-61, 58 572-95-63
  • praw jazdy, zezwoleń na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, legitymacji instruktora nauki jazdy: 58 572-95-28.

Do Starostwa Powiatowego w Wejherowie są wpuszczani wyłącznie umówieni klienci mający zakryte usta i nos.

Klienci będą wpuszczani do budynku Starostwa wejściem od strony parku.

Proszę o punktualne przybycie. Spóźnienie wiązać się będzie z automatycznym anulowaniem wizyty.

Jednocześnie informuje się o możliwości zostawienia kompletnego wniosku wraz z numerem telefonu i adresem e-mail w Biurze Obsługi Interesanta.

Wnioski te będą rozpatrywane sukcesywnie.