wtorek, 16 kwietnia 2024 r.

imieniny:Bernarda, Biruty, Erwina

Konsultacje społeczne Programu Współpracy na 2020 rok.

Wydział Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Wejherowie uprzejmie informuje,  że Zarząd Powiatu Wejherowskiego na posiedzeniu w dniu 10 września 2019 roku podjął decyzję o przeprowadzeniu konsultacji społecznych projektu Programu współpracy Powiatu Wejherowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok.

Konsultacje trwają w dniach 11 września 2019 roku do 10 października 2019 roku w formie wyrażenia opinii za pośrednictwem poczty elektronicznej przez organizacje pozarządowe.

Więcej informacji...