poniedziałek, 25 stycznia 2021 r.

imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Komunikat Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej NZOZ "BUKOWA"

Komunikat Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej NZOZ "BUKOWA"
W związku z ujawnieniem się w dniu 28.03.2020r. dodatniego wyniku testu na koronawirusa u personelu medycznego NZOZ BUKOWA, na wniosek sanepidu cały personel został poddany kwarantannie. W budynku przychodni zostanie przeprowadzona dezynfekcja i na czas kwarantanny jesteśmy zmuszeni zamknąć przychodnię.
 
Pacjenci, którzy pozostawili zapotrzebowanie na leki zostaną powiadomieni telefonicznie o kodzie, aby móc je zrealizować. W sytuacji konieczności przedłużenia recept i zwolnień lekarskich prosimy na adres e-mail rejestracjabukowa@wp.pl wysłać czytelnie następujące dane: imię i nazwisko, pesel, nr telefonu do kontaktu, listę leków z podaniem dawek i ilości, ewentualnie dane do zwolnienia lekarskiego. Pacjenci otrzymają zwrotne informacje na telefon lub e-mail.
 
Na dzień dzisiejszy bezpośredni kontakt telefoniczny  z przychodnią nie jest możliwy.
 
W wyjątkowej sytuacji prosimy kontaktować się z rejestracją NZOZ w Luzinie,  nr telefonów: 58 678 20 13;58 678 20 85, lub
z NZOZ KASZUBY Wejherowo ul. Pomorska 9 nr telefonów: 58 672 37 73;58 672 37 71.

W sytuacji zagrożenia życia należy skontaktować się z oddziałem ratunkowym Szpitala w Wejherowie. U pacjentów, u których wystąpiły objawy świadczące o zakażeniu koronawirusem , tj. temperatura powyżej 38 stopni, duszności , kaszel, lub które miały kontakt z zakażoną osobą lub z osobą powracającą z zagranicy , albo mają objawy infekcji powinni dzwonić na numer 911 lub udać się do Szpitala zakaźnego w Gdyni lub w Gdańsku własnym środkiem transportu oraz skontaktować się z sanepidem.

 
Szpital zakaźny:
Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy, ul. Mariana Smoluchowskiego 18 80-214 Gdańsk, tel. (58) 341-40-41 do 44.
 
Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej Gdynia ul.
Powstania Styczniowego 9B , tel. 58 699-85-90, 58 699-84-15.
 
Osoby z personelu medycznego, u których wynik testu będzie negatywny i nie będą występować objawy infekcji, będą sukcesywnie wracać do pracy w poradni
udzielając teleporad.
 
Przepraszamy Państwa za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.