środa, 24 kwietnia 2024 r.

imieniny:Bony, Horacji, Jerzego

W Starostwie Powiatowym w Wejherowie, w Wydziale Architektury i Budownictwa został potwierdzony jeden przypadek zarażenia koronawirusem.

Informujemy, że w Starostwie Powiatowym w Wejherowie, w Wydziale Architektury i Budownictwa został potwierdzony jeden przypadek zarażenia koronawirusem.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wejherowie prowadzi dochodzenie epidemiologiczne. Pracownicy i osoby mające bezpośredni kontakt z osobą zarażoną zostały wysłane na kwarantannę. Osoba zarażona nie miała bezpośredniego kontaktu z klientami urzędu.

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Starostwo Powiatowe w Wejherowie pracuje nadal zgodnie z przyjętym reżimem sanitarnym, tj. wpuszczani są wyłącznie umówieni interesanci mający zakryte usta i nos.