piątek, 29 marca 2024 r.

imieniny:Marka, Wiktoryny, Zenona

Wyniki otwartego konkursu na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej

na podstawie Uchwały nr VI/287/20

z dnia 13 października 2020 r.

ogłasza wynik otwartego konkursu ogłoszonego Uchwałą nr VI/260/20 Zarządu Powiatu Wejherowskiego z dnia 08 września 2020 r. na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej:

wynik konkursu Luzino

na podstawie Uchwały nr VI/288/20

z dnia 13 października 2020 r.

ogłasza wynik otwartego konkursu ogłoszonego Uchwałą nr VI/261/20 Zarządu Powiatu Wejherowskiego z dnia 08 września 2020 r. na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej:

wynik konkursu Wejherowo

na podstawie Uchwały nr VI/289/20

z dnia 13 października 2020 r.

ogłasza wynik otwartego konkursu ogłoszonego Uchwałą nr VI/262/20 Zarządu Powiatu Wejherowskiego z dnia 08 września 2020 r. na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej:

wynik konkursu Rumia