piątek, 12 kwietnia 2024 r.

imieniny:Juliusza, Lubosława, Wiktoryny

15°

Gala konkursu "Tytani Przedsiębiorczości Powiatu Wejherowskiego" za rok 2023

Gala konkursu "Tytani Przedsiębiorczości Powiatu Wejherowskiego" za rok 2023
Dnia 29 lutego b.r. w Hotelu Olimp Business&Spa w Wejherowie miała miejsce Gala wręczenia nagród w pierwszej edycji konkursu „Tytani Przedsiębiorczości Powiatu Wejherowskiego" za rok 2023. Konkurs będzie miał charakter cykliczny i będzie odbywał się co roku.
 
Celem konkursu była promocja rozwoju przedsiębiorczości na terenie powiatu wejherowskiego, prezentacja jego pozytywnego wizerunku i potencjału gospodarczego, a także wyróżnienie przedsiębiorców działających na jego terenie, ich działalności, podkreślenia wybitnych osiągnięć i wyników pracy.
 
Do konkursu zgłosiło się 30 firm z powiatu wejherowskiego w 5 kategoriach, spośród których laureatów wybrała Kapituła Konkursu.
Podczas Gali Starosta Wejherowski wręczyła wszystkim zgłoszonym firmom pamiątkowy medal z okazji 25-lecia Powiatu.
 
W kategorii Start-up tytuł Tytana Przedsiębiorczości zdobyło Biuro Rachunkowe Monika Furman.
W kategorii Mikro Przedsiębiorca zwyciężył Diamond Auto Serwis Piotr Dulas. Najlepszym Małym Przedsiębiorcą okazała się firma Armet Bis. Tytan Przedsiębiorczości w kategorii Średni Przedsiębiorca przypadł firmie P.P.H.U. Polipack z Gościcina. Natomiast firma WIKĘD okazała się najlepsza w kategorii Duży Przedsiębiorca.
W części artystycznej wystąpiła wokalistka – Klaudia Szmidt, a nad oprawą muzyczną opiekę sprawował Pan Wojciech Cieślak.
 
Na zakończenie Gali Starosta Wejherowski oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy poczęstowali przybyłych gości tortem.
 
A już w poniedziałek przedstawimy Państwu Tytanów Przedsiębiorczości Powiatu Wejherowskiego za rok 2023
w poszczególnych kategoriach.
Przekaż 1,5% w powiecie wejherowskim
Projekt zrealizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Szczegółowe warunki znajdzies w Polityce Prywatności