czwartek, 25 lipca 2024 r.

imieniny:Jakuba, Krzysztofa, Walentyny

21°

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji wśród najlepszych w kraju

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji wśród najlepszych w kraju

Powiat Wejherowski zajął drugie miejsce w plebiscycie użytkowników technologii iGeoMap/ePODGiK na najlepszy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Podczas Konferencji Technicznej w Jachrance koło Warszawy, ogłoszono wyniki i wręczono nagrody w plebiscycie użytkowników technologii iGeoMap/ePODGiK na „Najlepszy PODGiK”. Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Wejherowie zajął drugie miejsce. Wśród kryteriów, które brano pod uwagę, wymienić można m.in. automatyzację obsługi zgłoszonych prac, płatności internetowe oraz terminy załatwiania spraw.Technologia iGeoMap/ePODGiK służąca do internetowego zgłaszania prac geodezyjnych i automatycznego przygotowania dla nich odpowiednich materiałów z zasobu, funkcjonuje w Polsce od wielu lat. Powiat Wejherowski uruchomił usługę w 2008 r. i był jednym z pierwszych powiatów w kraju. W ciągu tych lat systematycznie wzrastała liczba prac geodezyjnych zgłaszanych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem usługi iGeoMap/ePODGIK.

Przekaż 1,5% w powiecie wejherowskim
Projekt zrealizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Szczegółowe warunki znajdzies w Polityce Prywatności