niedziela, 8 września 2024 r.

imieniny:Czcibora, Marii, Serafiny

Lubiana objęła patronatem Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie

Starosta Wejherowski Marcin Kaczmarek podpisał umowę z Zakładem Porcelany Stołowej Lubiana SA. Celem porozumienia jest m.in. szeroko rozumiana współpraca i wsparcie technikum branżowego.

12 czerwca br. zostało podpisane porozumienie pomiędzy Starostwem Powiatowym w Wejherowie, a Zakładem Porcelany Stołowej „Lubiana” S.A ., a Powiatowym Zespołem Szkół nr 3 im. Ks. Edmunda Roszczynialskiego w Wejherowie. Celem porozumienia jest wspólne tworzenie nowoczesnego i atrakcyjnego dla młodzieży wizerunku szkolnictwa zawodowego. Zakład oferuje także doposażenie pracowni gastronomicznej. Porozumienie zakłada również wdrażanie nowych rozwiązań dydaktycznych, które skutecznie przygotują uczniów do serwowania dań.