wtorek, 22 października 2024 r.

imieniny:Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Policjanci z powiatu wyróżnieni

Z okazji przypadającego 24 lipca Święta Policji, Starosta Wejherowski Marcin Kaczmarek nagrodził funkcjonariuszy z terenu powiatu wejherowskiego.

W tym roku przypada 105. rocznica powołania Policji Państwowej. Święto było okazją do wyróżnienia policjantów, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem podczas służby na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Podczas spotkania w Komendzie Powiatowej Policji w Wejherowie Starosta Wejherowski nagrodził wyróżniających się funkcjonariuszy oraz podziękował mundurowym, życząc wytrwałości i skuteczności w działaniach, a także dalszych sukcesów, które będą źródłem satysfakcji oraz poczucia dobrze spełnionego obowiązku.

Nagrody są formą podziękowania i uznania za dotychczasowe sukcesy zawodowe oraz mają mobilizować policjantów do jeszcze efektywniejszej służby.

W wydarzeniu wzięli udział: Starosta Wejherowski Marcin Kaczmarek, p.o. Komendant Powiatowy Policji w Wejherowie mł. insp. Mariusz Mejer, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie podinsp. Przemysław Bujak, Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Wejherowie Andrzej Papke oraz nagrodzeni funkcjonariusze.