wtorek, 22 października 2024 r.

imieniny:Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Informacja o nierozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej

Informacja z dnia 9.10.2024 r. w sprawie nierozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej.

Z uwagi na brak wpływu do Starostwa Powiatowego w Wejherowie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej pn. ,,Prowadzenie placówki opiekuńczo-wychowawczej łączącej zadania placówki typu socjalizacyjnego i placówki typu interwencyjnego.’’ w terminie wskazanym w ogłoszeniu konkursowym przyjętym Uchwałą Nr VII/66/24 Zarządu Powiatu Wejherowskiego z dnia 10 września 2024 r., uprzejmie informujemy o nierozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert.

Treść konkursu:

Zarząd Powiatu Wejherowskiego uchwałą Nr VII/66/24 z dnia 10 września 2024 r. ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej pn. „Prowadzenie placówki opiekuńczo-wychowawczej łączącej zadania placówki typu socjalizacyjnego i placówki typu interwencyjnego”.

uchwała, ogłoszenie, wzór umowy

formularz oferty