piątek, 19 kwietnia 2024 r.

imieniny:Alfa, Leonii, Tytusa

Rozpoczęcie rekrutacji do projektu "System aktywizacji społeczno - zawodowej w Powiecie Wejherowskim I - drugi etap"

Głównym celem projektu jest aktywne włączenie oraz zwiększenie szans na zatrudnienie osób i rodzin zamieszkujących powiat wejherowski, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym osób z niepełnosprawnościami poprzez wdrożenie kompleksowego programu aktywizacji społeczno - zawodowej.

Wśród zadań projektu zaplanowano realizację indywidualnej ścieżki wsparcia dla każdego uczestnika projektu, wsparcie dla motywacji do zmiany, reintegracja psychospołeczna i zawodowa, pomoc psychologiczno - terapeutyczna dla osób uzależnionych, aktywizacja społeczna, aktywizacja zawodowa, czy podwyższenie kompetencji i kwalifikacji.

Zapraszamy do udziału w projekcie!

Biura projektu:

1. ul. 10 lutego 1/1, Wejherowo; tel. 510-270-198 (gmina Wejherowo, Reda, Rumia, Szemud); więcej informacji na stronie: www.phenomen.pl

2. ul. Mickiewicza 22, Luzino; tel. 502-617-337 (gmina Luzino); więcej informacji na stronie: www.kts-k.e-luzino.pl