czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

imieniny:Jarosława, Marka, Wiki

Aktywizujemy mieszkańców powiatu społecznie i zawodowo!

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnym wsparciem w postaci:

• poradnictwa prawnego, psychologicznego i zawodowego,
  • warsztatów terapeutycznych kształcujących umiejętności osobiste,
  • kursu/szkolenia zawodowego (stypendium szkoleniowe i zwrot kosztów dojazdu)
  • 3 miesięcznego stażu zawodowego (stypendium stażowe i zwrot kosztów dojazdu)
  • 6 miesięcznego zatrudnienia subsydiowanego (w tym aystentura wspomagająca zatrudnienie)
  • rehabilitacji zdrowotnej dla osób z niepełnosprawnościami
  • zajęć integracyjno-socjalizujących

projekt "System aktywizacji społeczno - zawodowej w powiecie wejherowskim I  - drugo etap" jest dla Ciebie!

Sam nie potrzebujesz wsparcia, ale znasz kogoś komu można pomóc? Skontaktuj go z nami! Sprawdzimy, czy spełnia warunki udziału w projekcie.

Zmieniamy się dla Ciebie! Od 13.04.2021r. w projekcie mogą uczestniczyć mieszkańcy całego powiatu wejherowskiego.

Zapraszamy do kontaktu:

Fundacja Phenomen