wtorek, 16 kwietnia 2024 r.

imieniny:Bernarda, Biruty, Erwina

Wydłużenie realizacji projektu "System Aktywizacji Społeczno - Zawodowej w powiecie wejherowskim I - drugi etap"

W ramach zaakceptowanych zmian wydłużono termin realizacji projektu do 30.06.2023r.

Celem głównym projektu jest aktywne włączenie oraz zwiększenie szans na zatrudnienie osób i rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym osób z niepełnosprawnościami, poprzez wdrożenie kompleksowego programu aktywizacji społeczno-zawodowej.

Projekt realizowany jest w trójstronnym partnerstwie przez Powiat Wejherowski, Fundację Phenomen oraz Kaszubskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne z Luzina (dalej KTSK).

Więcej informacji udzielą:

Fundacja Phenomen

ul. 10 lutego 1/1

tel. 510-270-198

KTSK

tel. 502-617-337

Starostwo Powiatowe w Wejherowie

Wydział Rozwoju i Programów Europejskich

tel. 58 572-95-83

Poniżej znajdą Państwo aktualny regulamin rekrutacji i udziału w projekcie.