środa, 30 listopada 2022 r.

imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

„Idę bo warto żyć” - mammobusy dla Pomorzanek

„Idę bo warto żyć” - mammobusy dla Pomorzanek

„Idę, bo warto żyć” - mammobusy dla Pomorzanek

Z przyjemnością informujemy, że Geneva Trust Polska Sp. z o.o.  – beneficjent realizujący projekt dofinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oddał do użytku kolejne 4 mammobusy celem zwiększenia bezpośredniej dostępności do bezpłatnych badań mammograficznych dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat zamieszkałych na terenie województwa pomorskiego.

Pierwsze mammobusy działają już w województwie pomorskim i prowadzą badania w terenie - w załączeniu przesyłamy harmonogram badań w ramach dwóch mammobusów wraz ze szczegółowymi danymi teleadresowymi.

Realizacja projektu pozwoli na wcześniejsze wykrycie zmian nowotworowych. Kompleksowa profilaktyka i diagnostyka dotycząca raka piersi wpłynie na poprawę jakości życia i przyśpieszenia potencjalnego leczenia, dzięki czemu pacjentki będą mogły pozostawać aktywne zawodowo i społecznie przez dłuższy czas.

Zachęcamy do zapisów pod numerem telefonu 58 767 34 44 – szczegóły dot. projektu znajdują się w załączonych ulotkach.

Nie zwlekaj i zadbaj o siebie!

W momencie otrzymania harmonogramu wyjazdów kolejnych 4 mammobusów prześlemy je Państwu celem rozpowszechnienia informacji wśród zainteresowanych pań.

ulotka

ulotka 2

plakat

harmonogram