czwartek, 25 lipca 2024 r.

imieniny:Jakuba, Krzysztofa, Walentyny

21°

Blisko 140 tys. zł dla klubów sportowych z powiatu

Blisko 140 tys. zł dla klubów sportowych z powiatu
W Starostwie Powiatowym w Wejherowie odbyło się podpisanie umów promocyjnych z przedstawicielami dziewięciu klubów sportowych z terenu powiatu wejherowskiego.
 
– Powiat Wejherowski od lat wspiera sport, trenerów i sportowców oraz kluby i organizacje pozarządowe, którym zależy, aby nasze dzieci i młodzież rozwijały się fizycznie. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu to jedno z zadań samorządu. Robimy to w różny sposób, poprzez stypendia dla trenerów i sportowców, dofinansowania zgrupowań, wyjazdów na letnie obozy czy zajęć sportowych oraz dotacje dla klubów zaangażowanych w sportowe wychowanie młodego pokolenia i odnoszących sukcesy sportowe – wyjaśnia Wicestarosta Wejherowski Jacek Thiel.
 
Wśród klubów, które otrzymały wsparcie znalazły się: Wejherowski Klub Sportowy „Gryf”, Klub Sportowy „Tytani” Wejherowo, Akademia Piłki Siatkowej Rumia, Akademia Tenisa Stołowego „Małe Trójmiasto” Stowarzyszenie Sportowe z siedzibą w Rumi, Stowarzyszenie Wejherowski Klub Bokserski „Gryf”, Uczniowski Klub Sportowy Tri-Team Rumia, Wejherowski Klub Kulturystyczny i Sportów Siłowych „Apollo”, Kaszubskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne z Luzina oraz Rumski Klub Sportowy.

 

Przekaż 1,5% w powiecie wejherowskim
Projekt zrealizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Szczegółowe warunki znajdzies w Polityce Prywatności