piątek, 29 marca 2024 r.

imieniny:Marka, Wiktoryny, Zenona

Powiat docenił najlepszych trenerów i sportowców

W auli PZS nr 1 w Wejherowie odbyła się uroczysta Gala Sportu, podczas której wyróżniono najlepszych trenerów i sportowców, którzy w 2021 r. osiągnęli wysokie wyniki sportowe na arenie krajowej i międzynarodowej.

W trakcie wydarzenia nagrodzono 12 trenerów oraz 37 sportowców z terenu powiatu wejherowskiego, którzy odnieśli znaczące sukcesy w takich dyscyplinach m.in. jak: pływanie, kickboxing, triathlon, lekkoatletyka, gimnastyka artystyczna, jazda konna, żeglarstwo, bilard, radiojachting, biegi, judo, podnoszenie ciężarów, wędkarstwo, karate tradycyjne i karate shotokan.

Podczas Gali Starosta Wejherowski podziękowała także Janowi Tatarowiczowi, który zdobył 2 miejsce w V edycji popularnego programu „Ninja Warrior Polska”.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.