niedziela, 24 października 2021 r.

imieniny: Arety, Marty, Marcina

Maratony terapeutyczne dla osób uzależnionych i członków rodzin

Osoby chętne zapraszamy do konatku ze Stowarzyszeniem Gmin Powiatu Wejherowskiego na rzecz wspólnego rozwiązywania problemów alkoholowych "Zdrowa Rodzina - Zdrowa Gmina". Udział w maratonach terapeutycznych jest bezpłatny.

Maratony terapeutyczne stanowią integralny element procesu leczenia służący jego pogłębianiu poprzez intensyfikację liczby godzin przeznaczonych jednocześnie na pracę terapeutyczną. Wpływa to znacząco na jakość i skuteczność leczenia oraz poprawę funkcjonowania osób z rodzin dysfunkcyjnych w obszarze emocjonalnym i społecznym. Każdy maraton prowadzony jest przez dwoje certyfikowanych terapeutów. Czas trwania maratonu to 24h, realizowany w trybie weekendowym (piątek - niedziela). Ilość miejsc jest ograniczona.