poniedziałek, 6 lutego 2023 r.

imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty

Przebudowa przejścia dla pieszych na drodze powiatowej nr 1404G w miejscowości Łężyce

Zakres prac polegać będzie na:

Zakres zadania obejmuje wykonanie wyniesionej tarczy skrzyżowania drogi powiatowej nr 1404G (Aleja Parku Krajobrazowego) z ul. Limbową i Dębową w miejscowości Łężyce wraz z punktowym, dedykowanym doświetleniem przejścia dla pieszych w istniejącej lokalizacji. W ramach prac przewidziano budowę kanału technologicznego oraz regulację wysokościową przylegającego chodnika wraz z wbudowaniem płytek ostrzegawczych z wypustkami.

Przewidywany termin realizacji: marzec – czerwiec 2022 r.

Rozlicz PIT w powiecie wejherowskim
Projekt zrealizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online
Przekaż 1,5% w powiecie wejherowskim