czwartek, 30 marca 2023 r.

imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda

Sieć współpracy nauczycieli

Sieć współpracy nauczycieli

W ZSP nr 2 w Wejherowie od grudnia 2016 r. funkcjonuje sieć współpracy nauczycieli realizujących kształcenie ogólne oraz kształcenia zawodowe w oddziałach klasowych branży ICT i elektronika oraz Energetyka i ekoenergetyka.

W ZSP nr 3 w Wejherowie od grudnia 2016 r. funkcjonuje sieć współpracy nauczycieli realizujących kształcenie ogólne oraz kształcenia zawodowe w oddziałach klasowych branży Turystyka, sport i rekreacja.

W ZSP nr 4 w Wejherowie od grudnia 2016 r. funkcjonuje sieć współpracy nauczycieli realizujących kształcenie ogólne oraz kształcenia zawodowe w oddziałach klasowych branży Transport, logistyka i motoryzacja.

 

W ZSP nr 2 w Rumi od grudnia 2016 r. funkcjonuje sieć współpracy nauczycieli realizujących kształcenia zawodowe w oddziałach klasowych branży Transport, logistyka i motoryzacja.

W PZSP w Wejherowie od grudnia 2016 r. funkcjonuje sieć współpracy nauczycieli realizujących kształcenie ogólne oraz kształcenia zawodowe w oddziałach klasowych branży Zdrowie i srebrna gospodarka.

W powiatowym Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, pod nadzorem Koordynatora Powiatowego, funkcjonuje sieć współpracy szkolnych doradców edukacyjno-zawodowych zatrudnionych w ramach projektu.

Rozlicz PIT w powiecie wejherowskim
Projekt zrealizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online
Przekaż 1,5% w powiecie wejherowskim
Projekt zrealizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online