piątek, 29 marca 2024 r.

imieniny:Marka, Wiktoryny, Zenona

Uroczyste otwarcie 7 pracowni zawodowych w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Wejherowie

W dniu 13 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie 7 pracowni zawodowych w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Wejherowie. Nowe pracownie branży Energetyka i Ekoenergetyka oraz branży ICT i Elektronika umożliwią  poszerzenie oferty kształcenia w zawodach: technik teleinformatyk, technik elektronik, technik informatyk, monter-elektronik, elektryk, technik elektryk, elektromechanik, technik energetyk, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik urządzeń dźwigowych.